Imonė UAB „Įžvalga“

UAB „Įžvalga“ įkurta 1996m. Tai atestuota įmonė (atestato Nr. 3200), turinti licencijas atlikti geodezinius ir kartografinius darbus, kuri atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų statybas (nuo pamatų iki raktų įteikimo), gelžbetonio, mūro ir metalo konstrukcijų surinkimą.

2007 metais bendrovė dalyvavo “Verslo žinių” projekte smulkiam ir vidutiniam verslui ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

2010 metais įdiegėme integruotą Kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001:2008, LST EN ISO 14001:2005, BS OHSAS 18001:2007 standartus.

Šiuo metu įmonėje dirba apie 85 kvalifikuotų įvairių specialybių darbininkų ir apie 15 vadovaujančio ir techninio personalo darbuotojų. Esant poreikiui, turime galimybę darbininkų skaičių padidinti iki 120-130 žmonių. Savo jėgomis atliekame visus bendrastatybinius darbus – betonavimo, gelžbetoninių ir monolitinių konstrukcijų montavimo, mūro, sienų ir stogų įrengimo, fasado šiltinimo ir apdailos, vidaus apdailos darbus.

Mūsų kolektyvas optimaliai sukomplektuotas atlikti bet kokios apimties ir sudėtingumo darbus bei valdyti statybos projektus.

Mes pasiruošę atsakyti į visus Jums kylančius klausimus susijusius su įmone ar jos veikla. Todėl mielai prašome kreiptis internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jus dominančius klausimus.

Sertifikatai

UAB „Įžvalga“ pelnyti sertifikatai

Sertifikatai - Registravimo pažymėjimasSertifikatai - Kvalifikacijos atestatas Sertifikatai - 2007 m. GAZELĖ SERTIFIKATASSertifikatai - Praktinio mokymo sertifikatasSertifikatai - Šiaulių pramonininkų asociacijaSertifikatai - Gazelė 2015