Tunelinė autoplovykla

Paslaugų paskirties pastato (autoplovyklos) Tilžės g. 68, Šiauliuose, statybos projektas.

Projekto informacija

 • AdresasTilžės g. 68, Šiauliai
 • Atlikti darbaiPamatų įrengimas
  Metalų konstrukcijų montavimas
  Daugiasluoksnių plokščių montavimas
  Stogo įrengimas
  Fasado apdailos įrengimas
  Vidaus sienų įrengimas
  Grindų betonavimas
  Vidaus apdaila.
 • PaskirtisPaslaugų (Negyvenamosios paskirties pastatas)
 • StatusasVykdomas projektas

UAB Įžvalga, kaip generalinis rangovas pradėjo naują projektą vakarinėje Šiaulių dalyje. Netoli Šiaulių arenos, Tilžės g. 68 esančiame sklype, netrukus iškils nauja 473m2 ploto tunelinė plovykla, o ja naudotis bus galima visiems turintiems automobilius, šiuo projektu siekiama suteikti lengvą, greitą bei saugų mašinos plovimą. Profesionali UAB „Įžvalga” komanda atliks pagrindinius statybos darbus nuo pamatų įrengimo iki vidaus apdailos darbų ir koordinuos visus darbo etapus iki objekto perdavimo užsakovui. Objekto išskirtinumas – patogi lokacija ir paprastumas pasinaudojant teikiamomis paslaugomis. Iškilęs modernus, šviesių spalvų paslaugų paskirties pastatas, šiauliečius džiugins jau 2022 metų ketvirtą ketvirtį.

Darbų eiga

Kiti projektai

Įžvalgos kompanijos komanda siūlo novatoriškus statybos sprendimus. Kuriame ir vystome ateities aplinką, darbui, gyvenimui ir ne tik. Mes imamės įvairiausių projektų ir siekiame rasti protingų sprendimų kiekvienam.

Visi projektai

Mūsų paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau
generaline ranga fonas

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau