Apie mus

Įvairovė, kokybė ir atsidavimas.

apie izvalga

Įžvalgos pradžia

UAB “Įžvalga” įkurta 1996m. Per visą savo istoriją mums pasisekė teikti platų statybos sprendimų spektrą savo klientams ir atlikti daugybę kokybiškų darbų. Šiuo metu įmonėje dirba beveik 100 kvalifikuotų specialistų. Mūsų kolektyvas optimaliai sukomplektuotas atlikti bet kokios apimties ir sudėtingumo darbus, bei valdyti statybos projektus.

- Linas BičkusĮmonės vadovas

musu misija

Mūsų misija

Kurti geresnę aplinką darbui, profesionaliai ir kokybiškai įgyvendinti statybos projektus.

musu vizija

Mūsų vizija

Tapti Lietuvoje ir Europoje žinoma ir patrauklia statybos įmone, pirmuoju klientų pasirinkimu renkantis partnerį savo projektams.

ikona kokybe

Kokybė

Mums kokybė tai ne tik technologiškai teisingai įgyvendinti procesai, bet ir naudojamų medžiagų aukšta kokybė. Dirbame tik su geros kokybės, sertifikuotomis medžiagomis. Mes nuolat tobuliname valdymą, technologinius procesus ir atliekamus darbus.

ikona atsakomybe

Atsakomybė

Įmonės veiklą grindžiame verslo etika, pasitikėjimu, pagarba ir sąžiningumu. Atsakomybė - mums tai požiūris į klientą, į darbuotoją, į darbų ir aplinkos saugą. Kliento interesus priimame kaip savus.

ikona kompetencija

Kompetencija

Kompetencija apima patirtį, įgūdžius ir žinias, dažnai ir tam tikras asmenines savybes. Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis mūsų kasdieniai darbai.

ikona patikimumas

Patikimumas

Visuomet siekame viršyti kliento lūkesčius ir visus darbus atlikti laiku, ar net anksčiau. Esame patikimi, ir stengiamės niekuomet nenuvilti užsakovų. Iškilus problemoms, sprendžiame jas kartu su klientu, prisiimame atsakomybę už visus veiksmus.

sertifikatai fonas

Kvalifikacijos, atestatai ir sertifikatai

Esame viena patikimiausių kompanijų Lietuvoje. Turime visus reikiamus sertifikatus ir dokumentus, kurie įrodo, jog mūsų komanda yra kvalifikuota ir darbus atlieka profesionaliai.

Sertifikatai
 

Paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

generaline ranga fonas
komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau

Mūsų paslaugos

Projektai

Naujienos