Prekybos paskirties pastatas

Prekybos paskirties pastato Gardino g. 3, Šiaulių m., statybos projektas

Projekto informacija

 • AdresasGardino g. 3, Šiaulių m.
 • Atlikti darbaiPamatų įrengimas
  Mūro darbai
  Apdailos darbai
  Daugiasluoksnių (Sendvič) plokščių montavimas
  Generalinė ranga
  Nestandartiniai sprendimai
  Monolitinių konstrukcijų įrengimas
  Metalinių konstrukcijų įrengimas
  Gipskartonio (GKP) pertvarų įrengimas
  Stogo įrengimas
 • PaskirtisPrekybos paskirties pastatas
 • StatusasVykdomas

Gardino g.3 pastato griaučiai atgauna naująjį gyvenimą su UAB „Įžvalga” kaip generaliniu rangovu. Šiame projekte bendradarbiaujame su užsakovu UAB „Solvi NT”, siekdami sukurti išskirtinį prekybos centrą, kuris sužavės Šiauliečius.

Naujasis prekybos centras užims 5569 kv.m. plotą, kuris bus išsidėstęs per 2 aukštus. Norime, kad šis objektas taptų ne tik prekybos vieta, bet ir džiugintų miesto gyventojus.

 

Darbų eiga

Kiti projektai

Įžvalgos kompanijos komanda siūlo novatoriškus statybos sprendimus. Kuriame ir vystome ateities aplinką, darbui, gyvenimui ir ne tik. Mes imamės įvairiausių projektų ir siekiame rasti protingų sprendimų kiekvienam.

Visi projektai

Mūsų paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau
generaline ranga fonas

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau