Kietaviškių Gausa: Šiltnamių blokas D

Projekto informacija

  • AdresasŠiltnamių g. 4, Kareivonių k., Kietaviškių sen., Elektrėnų sav.
  • Atlikti darbaiGeneralinė ranga
    Sklypo sutvarkymas
    Lauko inžineriniai tinklai
  • PaskirtisKitos (Šiltnamių) paskirties
  • StatusasVykdomas

Jau visai netrukus įgyvendinant projektą „Veiklos efektyvumo didinimas ir tvari plėtra“ Kareivonių k., Kietaviškių sen., Elektrėnų sav. įšdygs nauji šiltnamiai, atitiks visus aukščiausius šiuolaikinius statybos standartus.

Šiuo metu vykstantis D korpuso statybos etapas yra UAB „Įžvalga” ir partnerių, Certhon Build, projektas. Jų bendradarbiavimas leis įrengti ir paruošti naudojimui 48,6 tūkst. kvadratinių metrų šiltnamį. Šiame šiltnamyje bus net 11,5 tūkst. kvadratinių metrų specialios paskirties užliejamų grindų, skirtų jaunų želdinių auginimui.

Darbus planuojama pradėti II šių metų ketvirtį, o baigti jau šią žiamą.

Projekto organizatoriai tikisi, kad įgyvendinus šį projektą bus pagerintas veiklos efektyvumas. Tai bus svarbus žingsnis siekiant modernizuoti ir tobulinti žemės ūkio veiklą regione.

Darbų eiga

Kiti projektai

Įžvalgos kompanijos komanda siūlo novatoriškus statybos sprendimus. Kuriame ir vystome ateities aplinką, darbui, gyvenimui ir ne tik. Mes imamės įvairiausių projektų ir siekiame rasti protingų sprendimų kiekvienam.

Visi projektai

Mūsų paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau
generaline ranga fonas

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau