Stambiųjų pašarų paruošimo ir sandėliavimo statinys

Stambiųjų pašarų paruošimo ir sandėliavimo statinių Sandėlių g.3, Joniškyje, statybos projektas

Projekto informacija

 • AdresasSandėlių g.3, Joniškis
 • Atlikti darbaiMonolitinių konstrukcijų įrengimas
  Metalinių konstrukcijų įrengimas
  Pakloto montavimas
  Stogo šiltinimas
  Bituminės dangos įrengimas
  Daugiausluoksnių plokščių įrengimas
  Mūro darbai
  G/B konstrukcijų montavimas
  Apdailos darbai
 • PaskirtisGamybinės (Sandėliavimo) paskirties pastatas
 • StatusasVykdomas projektas

UAB „Įžvalga” Joniškyje, Sandėlių g. 3, statomas 1886 m2 ploto stambiųjų pašarų paruošimo ir sandėliavimo pastatas ne tik leis padidinti ŽŪK „Joniškio aruodas” apdirbamos produkcijos kiekį, bet ir padidins sandėliavimo apimtis.

Šiame objekte UAB „Įžvalga” komanda savo jėgomis atlieka visus konstruktyvo įrengimo darbus, taipogi stogo įrengimo, vidaus mūro, bei visus apdailos darbus.

Darbų eiga

Kiti projektai

Įžvalgos kompanijos komanda siūlo novatoriškus statybos sprendimus. Kuriame ir vystome ateities aplinką, darbui, gyvenimui ir ne tik. Mes imamės įvairiausių projektų ir siekiame rasti protingų sprendimų kiekvienam.

Visi projektai

Mūsų paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau
generaline ranga fonas

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau