Moderni degalinė Raščių kaime!

Projekto informacija

 • AdresasRaščių kaimas, Ariogalos seniūnija, Raseinių rajono savivaldybė
 • Atlikti darbaiPamatų įrengimas
  Apdailos darbai
  Daugiasluoksnės Sendvič plokščių montavimas
  Grindų betonavimas
  Nestandartiniai sprendimai
  Monolitinių konstrukcijų įrengimas
  Metalinių konstrukcijų montavimas
  Gipskartonio (GKP) pertvarų įrengimas
  Profiliuoto stogo pakloto įrengimas
  Stogo įrengimas
  Fasado apdailos įrengimas
 • PaskirtisPrekybos (Negyvenamosios paskirties pastatai)
 • StatusasVykdomas

Džiaugiamės pranešdami apie mūsų naujausią statybos projektą – modernią degalinę su operatorine, kuri bus pastatyta Raščių kaime, Raseinių rajono savivaldybėje.

Mūsų komanda stengiasi užtikrinti, kad šis objektas atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Mes atliekame visas būtinas statybos darbus savo jėgomis, pradedant nuo pamatų įrengimo, daugiasluoksnių sendvič plokščių montavimo iki fasado apdailos ir stogo įrengimo. Tai reiškia, kad galime užtikrinti nuoseklią kokybę visame procese.

Pastato plotas siekia 365,44 kvadratinių metrų, o aukštis – 5,3 metrų. Tai modernus ir funkcionalus pastatas, kuris kvies nepailstančius keliautojus sustoti atsigaivinti ir pailsėti.

Šis projektas bus įgyvendintas gražioje 244A sklypo vietoje, patogioje lokacijoje netoli Klaipėda-Kaunas autostrados, suteikiančios jums lengvą prieigą prie pagrindinės greitkelio linijos.

Darbų eiga

Kiti projektai

Įžvalgos kompanijos komanda siūlo novatoriškus statybos sprendimus. Kuriame ir vystome ateities aplinką, darbui, gyvenimui ir ne tik. Mes imamės įvairiausių projektų ir siekiame rasti protingų sprendimų kiekvienam.

Visi projektai

Mūsų paslaugos

generaline ranga balta generaline ranga

Generalinė ranga

komercine statyba balta komercine statyba

Komercinė statyba

gyvenamoji statyba balta gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

pramonine statyba balta pramonine statyba

Pramoninė statyba

Generalinė ranga

Įžvalgos kompanijos generalinės rangos paslaugos paverčia jūsų idėjas, dizainą ir planus į tvirtą pagrindą po jūsų kojomis. Kaip jūsų generalinis rangovas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir paruošimo komanda, kad galėtume saugiai ir efektyviai įgyvendinti jūsų planą.

Plačiau
generaline ranga fonas

Komercinė statyba

Kalbėdami apie komercinę statybą, mes kalbame apie statybas privačiame sektoriuje. Komercinė statybos projektus prižiūri ir kuria generalinis rangovas. Komercinės statybos projektai yra skirti statyti ir parduoti verslo struktūras, tokias kaip biurai, prekybos centrai, sandėliai ir pramoniniai pastatai.

Plačiau

Gyvenamoji statyba

Galimybė statyti savo namą yra daugelio svajonė. Žmonės daug laiko praleidžia namuose, todėl tai vieta kur norisi jausti didžiausią komfortą kasdien. Gyvenamosios patalpos privalo būti įrengtos ir pritaikytos taip, kad būtų patogu, gera, jauku, malonu gyventi.

Plačiau

Pramoninė statyba

Pramoninė statyba - tai gamybai naudojamų patalpų konstrukcijos. Didelis dėmesys skiriamas projekto struktūriniam vientisumui, taip pat sudėtingoms dalims ir detalėms, būtinoms užtikrinti, kad pastatas puikiai atitiktų numatytas operacijas.

Plačiau